Одна  тернополянка  “по вуха” закохалася в іранця, студента одного з місцевих вузів. І коли той запропонував руку і серце, вирішила догодити нареченому: заздалегідь почала вчити його рідну мову, але потай, бо дуже хотіла приємно вразити… Звісно, араб навіть не сподівався на таке з боку коханої! Тож коли новоспечені молодята опинилися в посольстві, наречена мимоволі стала свідком не вельми для неї приємного діалогу:

– Вона тобі треба? – розчаровано запитав посол земляка.– Та чого ж, хай буде, потім можна буде вигідно продати, – «женюх» при цьому навіть оком не моргнув.

А тепер до конкретики. Важливий нюанс про всяк випадок: якщо вас примусово продали в бордель до східної країни, але вам вдалось вийти на поліцію і попросити про допомогу, ви її не отримаєте. Бо за тамтешніми законами шаріату за проституцію кидають за грати на довгі роки разом…з чоловіками, де потім ґвалтують і наглядачі, і зеки. Втім багато наших юних дівиць через необізнаність з їхніми законами все більше і більше стають жертвами малоприємних і страхітливих історій, іноді навіть скандальних.

Читайте також

Вся правда про церковне розлучення
Що потрібно знати тернополянам для укладення шлюбного договору
Вигода для закоханих тернополян
Іноземці, які живуть в Тернополі без реєстрації, відповідатимуть перед законом
Тернополяни почали одружуватись через інтернет
Поліцейські допомогли іноземцеві, якому невідомі спустили всі колеса

Інша пані вийшла заміж за німця. Але який її охопив розпач, коли на третьому році спільного життя німець-чоловік продав її…до німецького борделю. А все тому, що українка не знала одного нюансу: стати німкенею і отримати всі права, якими володіють німці, вона могла тільки через п’ять років. І дехто з німців, до речі, цим дуже зловживає… Однак варто знати, що для укладення шлюбу в Німеччині треба пред’явити наступні документи: нове свідоцтво про народження, видане не раніше, ніж за шість місяців до подачі документів; свідоцтво про шлюб (якщо були одружені); свідоцтво про розлучення. Довідки про розлучення не достатньо! Вдова повинна, наприклад, пред’явити свідоцтво про смерть чоловіка. Заяву двох свідків про теперішній сімейний стан. Двоє членів сім’ї (батьки, сестри тощо) своїм підписом повинні підтвердити це. Підписи завіряє нотаріус. Термін – не більше шести місяців. Виписку з реєстру прописаних осіб, видану відповідним відомством прописки і реєстрації в Німеччині. Якщо на батьківщині залишаються неповнолітні діти, то необхідно мати свідоцтво про передачу батьківських прав батькові дітей чи комусь іншому. Якщо жінка має дітей до 16 років і хоче взяти їх із собою до Німеччини, необхідна довідка із суду у справах опікунства про те, що батьківські права присуджені матері. На жаль, статистика засвідчує, що в Німеччині є категорія чоловіків, які:

– беруть шлюб з іноземкою тільки для того, аби поставити її у свою залежність;

– змушують її займатись проституцією;

– не спитавши дозволу, друкують її фото в “порнокаталозі” і продають жінок зацікавленим особам;

– роблять із жінок товар “з правом на обмін” з випробувальним терміном, з продажем за зниженою ціною;

– щоб офіційно розлучитись із чоловіком німцем, необхідно з ним роз’їхатись і рік прожити окремо. Якщо хтось один не схоче цього робити, то здебільшого на розлучення треба чекати аж три роки. Рішення завжди приймається на користь дитини… Якщо ж шлюб розривається раніше, ніж через два роки, жінці, яка не має німецького громадянства, загрожує депортація.

А ось розповідь-одкровення однієї тернопільської “леді” після її благополучного повернення на історичну батьківщину, себто в Україну. Аліна (з етичних міркувань ім’я змінено – авт.) з дитинства росла випещеною дівчинкою. А все тому, що в сім’ї росла одна і домашні буквально з неї пилинки здмухували. Дівчина завжди була переконана, що коли стане дорослою, то до неї приїде принц на білому коні. Це, мовляв, до Лариски, сусідки по парті, може прийти якийсь Вася чи Федя, а от до неї, Аліни – принц. І він згодом таки справді приїхав…аж з Нігерії. Чорнющий був як пательня. Серед своїх траплялися тільки наркомани та «алконавти», нормальних розхапали ще дорогою до інституту на першому курсі. А тут, на тобі – живий принц. Тільки й ганджу, що чорний. Але ж яка романтика! І закрутилось так, що дівчина завагітніла…

Можна тільки уявити, якою “веселою” була розмова з батьками, бо, щоб описати її, не вистачило б паперу. Весілля через пікантну ситуацію було не в Тернополі, а у Львові. А для тернопільських сусідів Аліна назавжди вийшла заміж за дипломата і поїхала до Африки. У Нігерії на неї чекали чорний свекор, чорна свекруха…і дві принцові дружини. Звісно, теж чорні. Аліна була третьою. Єдине, що втішало її в цій ситуації,  вона знову була особлива посеред них усіх – біла… Народивши згодом темненького хлопчика, Аліна не на жарт занудьгувала за рідним Тернополем. Але чорний принц навіть слухати нічого не хотів на цю тему. Ще й пригрозив одного разу: “Сина відберу, а тебе продам у бордель!”. Так і жила біла принцеса біля свого сина з єдиною надією на Бога, який мав допомогти їй вирватися з цієї напівдикої пустельної країни. І Бог таки почув молитви нещасної жінки…

На той час принцові батьки відпочивали в Америці. Несподівано захворіла мати і принц отримав телеграму про негайний відліт до Америки. Дізнавшись про це, Аліна почала благати чоловіка, щоб і її взяв із сином. Спочатку той не погоджувався, а потім змінив свої плани. В Аліни вони також були грандіозними. План-втеча з допомогою американської поліції. Втім, все сталось не так, як гадалось. У Штатах принц потрапив в автокатастрофу і загинув. Добре, що Аліна не розгубилась і вчасно звернулась до поліції та юриста-міжнародника. Нещодавно вона повернулася в рідну Україну… До речі, просила передати всім дівчатам, щоб завжди, за будь-яких обставин, вони залишалися самі собою. І щоб щастя шукали в себе вдома, а не якесь чорне марево за кордоном.

У Ватикані, де проходила Міжнародна конференція з питань боротьби з торгівлею “живим товаром”, присутні прийшли спільного висновку, що найбільше жінок потрапляє в тенета секс-індустрії з України. Цифри вражають – 500 тисяч красунь було вивезено з України впродовж останніх десяти років. Це офіційна статистика. А яка тоді справжня?

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: