Про тарифи і субсидії, співпрацю з МВФ, протидію корупції говорив у Тернополі Анатолій Гриценко (Відео)

Опубліковано:
3 Березня, 2017 о 17:43

Про тарифи і субсидії, співпрацю з МВФ, протидію корупції та інші питання, говорив сьогодні у Тернополі лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко. Також під час робочого візиту політик провів лекцію студентам Тернопільського національного економічного університету на тему “Загрози економічної безпеки України та шляхи її локалізації”, – пише ТВ-4

Через високі тарифи і субсидії, люди перетворюються на рабів, залежних від влади, заявив на прес-конференції у Тернополі Анатолій Гриценко. Із 15 мільйонів домогосподарств в Україні 9 мільйонів користуються субсидіями і ця кількість щодня збільшується. Замість того, щоб отримувати гідні зарплати і пенсії, люди змушені виробляти субсидії, бо оплатити комунальні послуги, в більшості, не спроможні, каже політик.– Що це означає? Це означає, що олігархи аплодують, вони гарантовано отримують із державного бюджету гроші. Люди тих грошей не бачать. А значить в них нема стимулу для енергозбереження, для приведення в порядок своїх домівок з точки зору електрики, тепла, води і всього решта. Це означає, що збільшується тиск на тих, хто формує державний бюджет. А це ті, хто мають робочі місця, а тим більше беруть на себе можливість створювати ці робочі місця. І найгірше, це означає, що Уряд України через систему оцих субсидій масових, він будує в Україні Росію, – розповідає лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

Крім того, політик вважає неприпустимим подальше зростання тарифів на комунальні послуги. Також політична партія “Громадянська позиція” вимагає від влади
оприлюднити Меморандум з МВФ, щоб попередити можливі спекуляції.

– Що може бути там не так і де треба проявити твердість, наполегливість усім нам і журналістській спільноті так само. Щоб там не вилізли знову вуха ринку землі, бо це буде не ринок землі, це буде навіть не базар землі, це буде скупівля землі кількома родинами, які мають гроші, бо ніхто інший грошей не має. Це буде скупівля не за 20 тисяч доларів за гектар, а по 500 доларів за гектар. З наступним перепродажем через кілька років з оцією маржою в сотні мільярдів і втекли. Ось що буде – афера тисячоліття, – каже Анатолій Гриценко.

Інше болюче питання – корупція, заявив політик. Механізми судової та правоохоронної систем потрібно удосконалювати. Робота над цим триває, але вже помітні певні дисбаланси, каже Анатолій Гриценко. Зокрема, якщо розглядати протидію корупції – то це баланс стимулів і покарання. Стимули – а це високі зарплати, створені, а от покарання за злочини, тобто хабарі – незначні. На часі – прийняти закон, згідно якого буде кардинально підвищена кримінальна відповідальність за неправомірну вигоду, для трьох категорій – слідчий, прокурор і суддя. Покаранням за хабар має бути пожиттєве ув’язнення без права на амністію з конфіскацією усього майна родини, каже Анатолій Гриценко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: