У ТНЕУ презентовано виставку «Князі Галицькі-Острозькі – будівничі держави»

23 лютого у Тернопільському національному економічному університеті відбулася науково-практична конференція «Освітній простір ХХІ століття: реалії, новації, перспективи».

У виставковій залі університету, у рамках  роботи секції «Історія України» у збереженні національної ідентичності» вперше у Тернополі, для освітян та студентів представлена виставка портретів «Князі Галицькі-Острозькі – будівничі держави», яку люб’язно презентували Наталія Кутна-Кіналь та Олег Кіналь.

Відкриваючи виставку Наталія Теодозіївна підкреслила значимість княжих династій України-Русі та їх вплив на розвиток Європи, зокрема про княжий рід Острозьких – справжню українську еліту.

До речі, нещодавно дана виставка експонувалася у м.  Києві в рамках презентації нашого краю «Благословенне Тернопілля».

Запрошуємо всіх зацікавлених ознайомитися з експозицією у виставковій залі ТНЕУ. 

Фото з Facebook Олега Кіналя.

      

Останні новини: