У Києві хулігани масово нищать припарковані авто
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 23 Лютого, 2017 о 21:44
23.02.2026
11:07:59
У Києві почастішали випадки хуліганства. Невідомі масово шкодять припарковані авто. “Кияни стикнулись з неприємною “модою” серед місцевих хуліганів, що розбивають автомобільне скло у припаркованих авто”, – повідомляє сайт “Сегодня”.
Потерпілі заявляють, що метою нападників є саме хуліганство, а не грабіж, адже з розбитих авто не витягують автотехніку чи інші предмети.
Про неадекватний напад повідомив киянин, що проживає на вулиці Закревського. Чоловік розповів, що залишив авто на ніч біля свого дому, а вранці побачив, що у його Mitsubishi Grandis розбите заднє скло, з самого авто нічого не зникло.
Попередньою жертвою стали мешканці Лісового масиву, де хулігани розбили скло в автомобілі Geely.
Ще одна потерпіла киянка розповіла, що з її розбитого авто вкрали сумку зі спортивною формою.
Поки знайти винуватців не вдалось, тож мещканцям столиці рекомендують залишати свої авто на парковках з охороною.
Як писав інформаційний портал “Знай.ua”, автохам розлютив мешканців столичної Троєщини.


23:11, 20 Лютого, 2026
13:24, 2 Лютого, 2026
11:26, 11 Січня, 2026