У Ланівцях водій залишив збитого велосипедиста на дорозі
Непритомного чоловіка на вулиці побачила перехожа і повідомила у поліцію. Поряд з потерпілим лежав велосипед. Місцевого жителя госпіталізували у лікарню з черепно-мозковою травмою.
Згодом стало відомо, що травми чоловік отримав в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася близько 19:30. Водій авто, а припускають, що був мікроавтобус, з місця пригоди втік. Ймовірно, потерпілий рухався у попутному з автотранспортом напрямку. Правоохоронці затримали два мікроавтобуса, які могли бути причетні до скоєння аварії – один у Тернополі, а інший у Ланівцях. На обох автівках є ушкодження, які дають підстави підозрювати їх у причетності до скоєння аварії. Остаточні висновки будуть відомі після проведення екпертизи. Поліцейські просять звертатися свідків ДТП.
За матеріалами ГУ Національної поліції України в Тернопільській області
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина