На Тернопільщині створили перший в Україні проектний відділ при Службі автомобільних доріг, який допоможе зекономити на документації для ремонту автошляхів

Опубліковано:
3 Лютого, 2017

На Тернопільщині створили перший в Україні проектний відділ при Службі автомобільних доріг, робота якого дасть можливість суттєво зекономити на документації для проведення ремонту доріг. Очікують, що уже у 2017 році на виготовленні проектно-кошторисної документації організація зекономить близько 10 мільйонів гривень.

«Як відомо, чимало грошей під час проведення капітального ремонту,  реконструкції чи будівництва «з’їдає» вартість виготовлення проектно-кошторисної документації. Спеціалізовані інженерні вишукування, розроблення проектних рішень,  креслення та підрахунки часто коштують мільйони гривень. Кошти платників податків роками перераховувалися проектним інститутам та організаціям. У 2016 році Служба автомобільних доріг вирішила відмовитися від усталеної практики і ризикнути – створити в структурі організації проектний відділ, працівники якого професійно кваліфіковані та відповідно сертифіковані. Завдяки налагодженій комунікації та логістиці, оперативність виготовлення проектної документації зросла. Це дало можливість вчасно включити в плани робіт об’єкти ремонту та будівництва, реалізація яких покращить структуру автотранспортної мережі області і позитивно вплине інвестиційну привабливість регіону. Проектні роботи, виконані відділом проектно-кошторисної роботи та ціноутворення, вигідно відрізняються меншою вартістю, в порівнянні з іншими проектними організаціями. Крім того, отримані від замовників кошти за проектно-вишукувальні роботи спрямовуються на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування Тернопільської області.Читайте також

У Бережанах крали державні гроші ремонтуючи дороги
Уже за місяць тернополяни зможуть зареєструвати шлюб всього за добу

У підрозділі працює 7 спеціалістів. Відділ проектно-кошторисної роботи та ціноутворення укомплектований сучасним вимірювальним обладнанням, офісною та обчислювальною технікою. Розрахунки і креслення виконуються з використанням автоматизованої системи проектування об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури. Наразі відділ Служби автодоріг розробила  та згодом реалізує 4 проекти поточного середнього ремонту автомобільних доріг. Зокрема, М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече на ділянці км 411+100-413+860 і ділянці км 295+000-311+750, Н-02 Львів-Тернопіль на ділянці км 84+073-123+150 (окремими ділянками), Р-39 Броди-Тернопіль на ділянці км 31+586-38+586.

Щороку потреба Тернопільщини у виготовленні проектно-кошторисної документації на ремонти автомобільних доріг, мостів, шляхопроводів, вулиць та проїздів населених пунктів області сягає 10 млн. грн. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області пропонує організаціям та органам місцевого самоврядування замовляти виготовлення проектно-кошторисної документації у себе, адже це не лише державна гарантія якості робіт, а й інвестиція в дороги області.

Проектно-кошторисний відділ  гарантує вчасне та професійне:

– виконання комплексу проектних робіт (для звичних умов на територіях зі складними інженерно-геологічними умовами) з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування, та вулично-дорожньої мережі населених пунктів.

– проведення наукової, науково-дослідної і науково – технічної діяльності в галузі проектування та інженерного вишукування на лінійних об’єктах інженерно-транспортної інфраструктури.

– виконання авторського нагляду та технічного супроводження вищезазначених робіт.

– виконання робіт з технічного обліку та паспортизації автомобільних доріг

– виконання топографічно-геодезичних, картографічних робіт», – про це повідомляє прес-служба САД у Тернопільській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: