Терннополяни пропонують оприлюднити імена власників фірм, що отримують підряди з міського бюджету. Відповідну петицію подали на сайт Тернопільської міської ради.
«Пропоную на сайті міскої ради створити розділ – “Вони працюють для міста” у якому вказувати назви тих фірм які отримують підряди від міської влади та виконують роботи за кошти міста а також їх власників», – пише Верес Олег Ярославович.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Очевидно, таким чином жителі Тернополя хочуть знати хто обслуговує місто та стежити за якістю робіт, аби знати, чи за призначенням використовують кошти.
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.