Артилеристів зустрічали з поцілунками, обіймами та сльозами на очах (Фото)
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 18 Січня, 2017 о 20:21
22.02.2026
12:45:39
Рідні, близькі,командири,духовенство,обласна та місцева влада, небайдужі жителі міста,зустрічали бійців оплесками, квітами і поцілунками, адже додому повернулися сини,батьки,чоловіки – захисники України. Сліз від радості не приховували. Раділи з того, що приїхали усі без втрат та поранень, плакали бо дочекались .
Гімн України,який звучав у виконанні духового оркестру бригади ще більш об’єднав присутніх на залізничному пероні, патріотизм взяв верх . Ціла урочиста програма з колядами,музикою та привітаннями,а також освячення військових священнослужителями зробили свято неперевершеним. Хлопці зізнаються,що не очікували такого прийому на мирні землі, тішаться, що так тепло їх зустріли. Бійців нагороджували, пригощали короваєм і гарячим чаєм. «Пишаємось ми Вами», – говорили побратими, «Честь та слава».
А ще мабуть найкращим подарунком буде те, коли повернуться усі без винятку додому і в дружній,теплій та родинній обстановці розділять радість перемоги,повертайтесь усі додому, Вас чекають. Хоча військові не ті люди,котрі довго всидять вдома, бо їх поклик бути на сторожі захисту свого будинку,рідних, власного народу.
Відновши сили та відремонтувавши техніку, вони і далі продовжать виконувати свої професійні обов’язки-захищати мир і спокій у державі.
23:11, 20 Лютого, 2026
13:24, 2 Лютого, 2026
11:26, 11 Січня, 2026