Як святкували Маланку в селі відомого олігарха (Фото)
Своїми враженнями від святкування Маланки-2017 в селі Синьків на Тернопільщині ділиться в соціальній мережі знаний фотограф Тарас Хлібович:
– Маланка – традиція древня. Якщо традиція здорова, то вона розвивається, видозмінюється. Хтось віддає перевагу класичним канонічним традиціям, законсервовані в часі. Я прихильник атракцій з розмитими кордонами в традиціях. Тому фанатію від Маланок в Горошовій.
Читайте також
Маланська феєрія, звичайно, не була великомасштабною, скоріше з сімейним характером. Але Синьків має серйозну перевагу перед Горошовою – дорога-личенько, туристична інфраструктура з ахрєнітєльним, як лабутени, комплексом “МішиН-сіті”.
Але свято вдалося, справді. Через велику любов до плюсових температур не дочекався до вечірнього спалення дідуха. В кожній історії в фіналі має бути якась недосказаність, аби був стимул повернутися сюди знову. Тим більше, що запам’ятав кілька цікавих кадрів.
Останні новини:
- У Тернополі створюють єдиний мистецький ліцей
- Смертельна аварія у Тернополі: загинули двоє працівників ДСНС, водій п’яний
- Охоронний статус для 78 об’єктів: повний перелік пам’яток Тернопільщини, внесених до Держреєстру
- Масована атака по Україні ракетами і дронами 22 лютого: все про вибухи та наслідки