6-7 січня на Тернопільщині у в’язку із приходом арктичного повітря, очікують різке зниження температура повітря: вночі до 13-19 градусів морозу, місцями очікують до 20-26 градусів морозу, вдень до -11-170. Про це повідомляє обласний Гідрометеоцентр.
Водіїв просять утриматися від поїздок, адже через мороз, на дорогах збережеться ожеледиця. Людей також просять тепло одягатися та взуватися, щоб уникнути обморожень, а якщо таки обморозили кінцівки потрібно неодмінно звернутися до пунктів обігріву.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера