Чорний ротвейлер кидався на медиків і полісменів, які хотіли допомогти його травмованій хазяйці
Чорний ротвейлер кидався на медиків і полісменів, які хотіли допомогти його травмованій хазяйці, яка впала і отримала закриту травму ноги. Він супроводжував жінку на повідку, але без намордника. Агресивний собака нікого не підпускав до своєї власниці.
Медикам швидкої довелося викликати поліцію, яка теж виявилася безпорадною у цій ситуації. Тоді викликали групу кінологів, які не могли дати ради з псом, що оскаженіло кидався на людей, – пише Доба.
Лише друга група кінологів привезла намордник, який володарка собаки власноруч надягнула на нього.
— Травмовану жінку через задні двері машини швидкої якось вдалося обстежити і надати їй допомогу. Потерпілу, після усіх перепитій, доставлено у травмопункт. Бригада швидкої понад дві години перебувала на цьому небезпечному виклику, — повідомляють в швидкій.
Останні новини:
- Гурт МАZEPA презентує прем’єру «Недопита кава»: кожен рядок — наче кадр із фільму про кохання
- Революція алгоритмів: як нейромережі переписують правила глобального ринку праці
- Жінка з Тернополя стала жертвою шахрайської схеми: злочинці видурили 96813 грн
- Футбольна команда вищої ліги Тернопільщини змінила головного тренера