У Тернополі обмежили рух вантажівок
Внаслідок ускладнення погодних умов на всіх в’їздах до Тернополя рух великогабаритного транспорту частково обмежено. Відповідне рішення прийняли у міській раді.
Як повідомляє очільник міста Сергій Надал, фури заїхали у місто і не можуть звідси виїхати через непочищені дороги за межами Тернополя. Тому вони стоять і тим самим заважають громадському транспорту і водіям на легкових авто.
Вантажівки зможуть проїжджати містом у період з 23:00 по 6:00 ранку.
– На виконкомі прийнято рішення про обмеження руху вантажного транспорту вагою понад 8 тонн через місто Тернопіль в період ожеледиці і снігопаду. Протягом останніх декількох днів у місто в’їхали фури, які виїхали з інших областей. Вони заїхали в Тернопіль, вишикувались в напрямку Березовиці, в напрямку 15 квітня на Збараж і не виїжджають, оскільки дороги за межами міста не розчищені. Тим самим вони створюють корки в Тернополі і через них не можуть проїхати ні тролейбуси, ні інший громадський транспорт, – повідомив міський голова Сергій Надал.
Останні новини:
- «ПСЖ» знову виграв Лігу чемпіонів
- У Тернополі відбудеться донація крові в пам’ять про бойового медика «Фантома»
- Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна у Тернополі представила колекцію власноруч вишитих картин та спортивних трофеїв
- У Тернополі відбулися громадські слухання – нові тарифи на проїзд визначено