“Тернопільщину засипає снігом” – так сухо описували сьогоднішні події в новинах. Проте користувачі соцмереж реагують значно емоційніше і стрічки переповнені фото, враженнями і коментарями практичних і теоретичних спостерігачів того, як знов несподівано прийшла зима. На сьогоднішній погодний катаклізм не відреагував тільки ледачий. Хоча тут і не заперечиш: справжня зима 13 листопада – це справді несподівано.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви