Менш як за місяць у Тернополі стартує джазовий фестиваль «JazzBez»
З 2 по 4 грудня у Тернополі пройде одинадцятий міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez». Цьогоріч на нього з’їдуться виконавці з Японії, Іспанії, Італії, Швеції, Польщі, Молдови та США. Усі концерти пройдуть в обласному драматичному театрі імені Тараса Шевченка.
Зокрема:
– 2 груднядля тернополян виступлять польсько-молдовсько-український квінтет «BudniakBakovskyIntermediumQuintet» та лідер джазового руху Іспанії – барабанщик CarlosLópez з проектом «LettersFromKøbenhavn».
– 3 грудняпоціновувачів джазу розважатимуть представники польського проекту «Skicki-Skiuk», а саме – переможці найпрестижніших джазових конкурсів, такі як David Friesen.
– 4 грудня– спільний проект «Karnas-Gnydyn Quartet»кращого українського джазового барабанщика Ігоря Гнидина та польського вокаліста Гжегожа Карнаса. А також виступлять п’ять джазових виконавиць з Польщі, Америки, Норвегії та Японії, які представлять джазовий проект «SistersinJazz».
Останні новини:
- Фіктивні будинки та підроблені документи: на Тернопільщині викрили земельну аферу
- На Тернопільщині посадовця підозрюють у використанні працівників для ремонту власної квартири
- У Чортківському районі хочуть побудувати завод із виробництва біометану
- 660 грамів життя: у перинатальному центрі Тернополя виношують передчасно народжену дівчинку