Два рідні брати з Денисова Козівського району склали злодійський дует. Крадії проникли до недобудованого приміщення в селі Підгороднє по вулиці Дачній, відваживши пластикове вікно.

Спакували чуже майно і вже хотіли втікати, однак завадили поліцейські, що оперативно прибули на місце крадіжки. Повідомлення про сторонніх осіб, правоохоронці отримали від диспетчера охоронної фірми. Поліцейські встановили особи крадіїв. Старшому із братів 35 років. Раніше він вже мав пробелеми із Законом. Молодшому  23 роки. Зловмисників затримали.

За матеріалами ГУ Національної поліції України в Тернопільській області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
командир гармати Ярий історія бійця артилерія
18:34, 29 Червня, 2026

Історія командира гармати тернопільської артбригади Ярого, який воює вже 9 років

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: