Де насправді працюють депутати Тернопільської міськради? (Фото)

Опубліковано:
1 Листопада, 2016 о 08:43

Спільно з друзями з Освітньо-аналітичний центр розвитку громадпроаналізували інформацію на сайті Тернопільської міської ради щодо місця роботи депутата на предмет її актуальності. Вважаю, виборцю важливо знати де саме заробляє на хліб його обранець чи обранка. А громадським активістам ця інформація важлива, щоб проаналізувати чи немає конфлікту інтересів при голосуванні депутатів.

Щоб не було так, що депутат голосує за виділення земельної ділянки компанії “А” в якій сам працює, а на сайті міськради вказано, що працює в компанії “В”, або взагалі безробітний.Читайте також

Хлопці з трьох фракцій в міськраді узгоджують позиції, тишком ділять кошти між “своїми” округами, однак оприлюднити депутатську більшість не хочуть
Розпочалося сесія Тернопільської міської ради (Наживо)
432 підприємства Тернопільщини шукає нових працівників

Отож прохання актуалізувати інформацію про місце роботи до наступних депутатів:

Гринда Володимир Павлович

Протягом 2014 року сукупний заробіток Володимира Павловича становив 29 280 грн. (2 440 грн./ місяць). За 2015 рік пан Гринда відмовився оприлюднити власну декларацію. На сайті міської ради вказано, що депутат є безробітним. Депутати це ті люди, які голосують за важливі і вартісні питання в т.ч. за півтори мільярдний бюджет міста. Тому громада має право знати за які кошти народні обранці існують.

Зелінка Назарій Володимирович

На сайті міськради вказано, що Назарій Володимирович працює Помічником консультантом народного депутата України (по контракту без поширення дії закону про Державну службу) та має право працювати за сумісництвом.
На сайті партії Самопоміч зазначено, що пан Зелінка з 2011 – 2015 рр був директором з маркетингу ТОВ «Опілля». Як підтвердження відсутності зв’язків з ТОВ “Опілля” у 2015 році є декларація депутата, в якій вказано місце роботи – Помічник-консультант народного депутата.
Проте, ще 18 лютого 2015 року Назарія Володимировича було призначено членом правління ТОВ “Опілля”, а сам депутат підтвердив, що по сумісництву працює в ПрАТ “Опілля”. Проте, цієї інформації немає ні на сайті міськради, ні на сторінці Вікіпедії ні на сторінці FB політика.

Зінь Іван Федорович

На сайті міської ради зазначено, що Іван Федорович не працює. Так само Іван Федорович відмовився подавати декларацію про доходи за 2015 рік. А про доходи за 2014-й проект Чесно написали наступне “Один із “злиднів” ради, свободівець Іван Зінь, вправно вирішив приховати місце, в якому заробив близько 16 тис. грн. Задекларувавши річний дохід у 24182 грн, він показав, де отримав лише 8702 грн., які складають заробітну плату та допомогу по безробіттю. Очевидно, він не побажав відкривати решту джерел своїх надходжень.” Проте, це не заважає пану Зіню звітувати на недешевих білбордах про виконану роботу.

Місько Володимир Володимирович

Варто лише актуалізувати посаду. Замість “Доцент кафедри історії України ТНПУ” замінити на “В.о. декана історичного факультету ТНПУ”.

Сиротюк Михайло Мирославович

На сайті міської ради зазначено, що політик не працює. Проте, на особистій сторінці Михайла Мирославовича у мережі FB та в декларації за 2015р. зазначено, що він працює на посаді менеджера з телекомунікаційних послуг у КП “Тернопіль Інтеравіа”, яке очолює його побратим Іван Сороколіт.

Паньків Наталія Миколаївна

На сайті міської ради вказано, що Наталія Миколаївна працює начальником відділення ПАТ АКБ «Капітал». Проте, згідно декларації, політик є безробітною.

Турський Ігор Володимирович

На сайті міської ради відсутня інформація про місце роботи та посаду політика, який за попередньої каденції працював секретарем Тернопільської міської ради.

P.S. До депутатів. Цей пост не є критикою чиєїсь роботи чи бездіяльності. Також не варто у ньому шукати підтексти. Варто лише періодично актуалізовувати інформацію про себе.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: