1 листопада на Тернопільщині відзначатимуть 98-му річницю створення Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди на меморіальному комплексі «Могили українських січових стрільців» на Микулинецькому кладовищі пройде панахида і траурний мітинг. Колона учасників заходу відправиться о 14.00 год. з майдану Волі (усі зберуться біля Катедрального Собору).
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Представники організації товариства «Меморіал» просять громадян долучатися до спільної ходи та молитви за наших славних Героїв, що виборювали волю та самостійність Україні.