Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман задекларував 2 квартири, 2 будинки і 4 земельні ділянки. Відповідний документ розміщений в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Одна задекларована Гройсманом квартира знаходиться в Вінниці, а ще одна в Києві. Дві земельні ділянки загальною площею близько 3000 кв.м знаходяться в Вінницькій області, решта дві ділянки знаходяться в самій Вінниці. Загальна площа вінницьких ділянок близько 6 тис. кв.м. Гройсман є власником двох будинків (534 кв.м. і 461,1 кв.м) під Вінницею.Крім того, прем’єр володіє трьома магазинами і двома вбудовано-прибудованими приміщеннями в Вінниці. Серед “цінного рухомого майна” Гройсман зазначив 20 годинників і ювелірних виробів. Зокрема, сам прем’єр є власником 12 пар годинників, при цьому його дружині належать 8 ювелірних виробів. Їздить Гройсман на Range Rover, а його дружина на Volkswagen Touareg.

Читайте також

Тернопільська обласна рада: чому депутати порушують закон та ігнорують виборців
На Національному форумі ICC Ukraine Тарасу Демкурі вручили почесну грамоту від Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана
Прокурор області розповів про “нажите непосильною працею”

Грошові активи прем’єра складають готівкою 460 тис. євро, 870 тис. доларів і 2 млн. 380 тис. гривень. При цьому грошові заощадження його дружини становлять 372 тис. доларів і 1 млн 600 тис. гривень. На банківських рахунках сім’ї прем’єра перебувають близько 23,5 млн гривень і близько 16 тис. євро.

На своїй сторінці в Facebook прем’єр зазначив, що в основному, все майно він придбав до 2006 року, до приходу до влади, коли займався підприємницькою діяльністю. “Власне, це майно і мої корпоративні права приносили протягом багатьох років мені і моїй родині основний прибуток. Разом з доходами від підприємницької діяльності моєї дружини – від мільйона гривень щорічно”, – написав Гройсман.

Що стосується цінного рухомого майна, прем’єр повідомив, що задекларував “кілька пар годинників”, які були куплені ним в різний час для нього і дружини. Додавши при цьому, що ніяких “особливих предметів розкоші” в його родині ніколи не було.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: