Ні для кого не секрет, у якому стані перебувають сьогодні в Україні сільські бібліотеки: десь протікає дах, десь «криком кричить» сама будівля і «волає» про допомогу, і майже скрізь – не все гаразд з опаленням узимку. Спостерігаючи за роботою сільських бібліотекарів, а, зазвичай, це завжди жінки, не перестаю дивуватися їхній працелюбності і стійкості перед будь-якими побутовими і не лише – перешкодами. До речі, чому немає чоловіків бібліотекарів? Може вони десь і є, але я ще жодного не зустріла впродовж життя. Мабуть у них не вистачає терпіння працювати за мізерну плату та ще й в малокомфортних умовах.
Бібліотекарі сільських книгозбірень Великогаївської об’єднаної територіальної громади зустрілись у місцевому Народному домі, де нещодавно оселилась Великогаївська центральна сільська бібліотека. Їхнім очільником стала Надія Прийма.
Перегляньте також:
- Мотиваційні фрази що рятують військових на полі бою
- Друге місце в Україні: ТНПУ лідирує за працевлаштуванням
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виживає село: Корова – “живий гаманець”
Учениці місцевої школи Марічка Сагаль, Софійка Тимбак, Юлечка Андріїшин та Ілонка Жаловська – активні юні читачки, підготували святково-пісенну програму. Заступник сільського голови Петро Бондзюх привітав присутніх із професійним святом і вручив пані Надії «Подяку» за багаторічну працю. Також до його вітань долучився завідуючий сектором культури, молоді і спорту Степан Гуля. Марія Романюк – голова Тернопільської районної організації Союзу українок подарувала чималий «оберемок» книг. Приємною несподіванкою для багатьох став виступ улюбленця тернополян, поета-гумориста, лауреата численних конкурсів гумору та сатири Ореста Чоловічка.