За активну участь у патріотичному вихованні молодого покоління 105 ветеранів Збройних Сил України отримали нецільову матеріальну допомогу. Відповідне розпорядження з нагоди відзначення в області Дня Збройних Сил України підписав виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Ветерани Збройних Сил України – гідний приклад для наслідування молодому поколінню, адже вони є втіленням гідності, честі та відданості своєму народові, – констатував Іван Крисак. – Тому ми повинні подякувати кожному ветеранові, котрий ризикуючи життям, виконував свій військовий обов’язок».
Іван Богданович підкреслив, що сильна держава починається з сильної армії, тому її розвиток та підтримка є пріоритетом для держави.