105-та тернопільська бригада ТрО отримала розвідувально-ударний комплекс зі 120-мм мінометами від «Повернись живим»

Опубліковано:
4 Квітня, 2024

Фонд компетентної допомоги армiї «Повернись живим» завершив реалiзацiю проєкту «Довгi РУКи ТрО». Усi 31 бригада Сил територiальної оборони ЗСУ отримали розвiдувально-ударнi комплекси зi 120-мм мiнометами, зокрема i 105-та окрема бригада ТрО.

Загальна вартiсть переданого вiйську за проєктом протягом квiтня 2023-го — лютого 2024 року майна становить 338 064 692 грн.

Кожна бригада Сил територiальної оборони отримала, зокрема:

  • Мiнометiв калiбру 120-мм — 6 шт
  • Прохiдних пiкапiв — 3 шт
  • Радiостанцiй Motorola — 14 шт
  • Приладiв нiчного бачення (ПНБ) — 9 шт
  • Квадрокоптерiв DJI Mavic 3 з додатковими батареями i пультами — 3 шт
  • Планшетiв iз ГРК «Armor» з картамии пам’ятi та чохлами — 8 шт
  • Джерел безперебiйного живлення — 3 шт
  • Генераторiв — 3 шт
  • Метеостанцiй — 1 шт
  • Монокулярiв iз сiткою та компасом — 3 шт

«Ми мали на метi посилити вогневий потенцiал кожної з 31 бригад Сил територiальної оборони ЗСУ за рахунок створення в них окремих мiнометних батарей зi 120-калiбром. Доти штатно в ТРО були на оснащеннi 60 i 82-мм. Ми дали засiб, який працює на понад удвiчi бiльшу вiдстань — до 7 км, а також iз у 3-4 рази потужнiшим боєприпасом. Важливо, що це новi вироби з прицiлами i всiм необхiдним для роботи на довгий перiод.

Ми не тiльки надали цим батареям засоби ураження i логiстики. Ще одним завданням було — створити довкола них розвiдувально-ударний контур з цiлою екосистемою розвiдки, iдентифiкацiї, цiлевказання, коригування i пiдтвердження результатiв», — говорить директор «Повернись живим» Тарас Чмут.

міномети 105 бригада ТРО

Збiр 333 млн грн на проєкт «ДОВГI РУКи ТрО» Фонд стартував у груднi 2022-го i завершив у березнi торiк. Кошти на кожну область — вiд 10,8 млн грн до 32,4 млн грн — акумулювали окремо, оскiльки Сили тероборони сформованi за територiальним принципом, i регiони мають вiд однiєї до трьох бригад.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #105 бригада, #Повернись живим, #тро
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: