“100 кращих тернополян” пропонують обрати мешканцям обласного центру. Мета проекту – визначити активних й авторитетних тернополян, які б дійсно відстоювали позицію громади перед владою. Голосування за “сотню кращих” проводять в інтернеті. В першому етапі, який триватиме до кінця наступного тижня, люди можуть не лише проголосувати а й запропонувати своїх кандидатів на звання кращого тернополянина.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ