На сучасному етапі агровиробництва в Україні враховуються усі чинники стабільних урожаїв зернових, олійних і технічних культур. Шлях від зернини до хлібини довготривалий технологічний процес у якій у повній мірі завантажена відповідальна агрономічна та інженерні служби агропідприємств, фермерських господарств, з що йдуть в ногу з наукою. Надійними партнерами хліборобів зарекомендували себе відомі у Європі та світі німецькі компанії» Байєр», та КВС. Днями на дослідних полях агрофірми «Нива» в селі Росохач Підволочиського району.
15 червня вони провели регіональний День поля. На нього запросили головних агрономів, агрономів із захисту рослин, агрохіміків із трьох областей Західної України. На теоретичній частині регіональні представники, менеджери запропонували ряд новинок у системі захисту і обробітку , боротьби із шкідниками рослин нових препаратів гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, регуляторів росту та прилипачі. Окрема тема провідних спецалістівів компаній «Байєр» та КВС була так звана схема КОНВІЗО* СМАРТ- інноваційна система контролю бур’янів на цукрових буряках, яких у цій зоні вирощують на 106 тисячах гектарів. Тернопілля тут не пасе задніх займає п’яту позицію у цукровиробництві в Україні.
Перегляньте також:
Читайте також
Торік сільгоспвиробники краю на місцеві цукроварні в Чортків, Хоростків, Збараж відтранспортували із полів понад 2 млн. тонн солодких коренів, а виробничники наварили майже 200 тисяч солодкого продукту. Пріоритетність цієї культури. хоч затратної, але прибуткової в усіх аспектах щороку підвищується.
Учасники Дня поля оглянули дослідні ділянки, посіви і практично переконалися у застосування саме цих новинок на сільгоспкультурах пшениці, ріпаку, соняшнику, сої, цукрових буряків. обмінялися своїми думками і пропозиціями.
Не обійшлося і без святкової розважальної програми, вікторини, розіграшу призів. Веселили присутніх відомі тернопільські «Вар’яти».
На фото автора: учасники Дня поля директор ТОВ «Вікторія» Богдан Заполух, заступник директора департаменту агропромислового розвитку і продовольства Тернопільської ОДА Василь Кічак; під час теоретичної частини на передньому плані головний агроном агрохолдингу «Агропродсервіс» Іван Ткач.