Тернопільський ресторатор пішов на реаліті «Багач-Бідняк» (Відео)
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 26 Листопада, 2019 о 09:43
10.06.2026
10:08:09
Михайло Гросуляк – успішний тернопільський ресторатор. Уся його мережа оцінюється у 100 мільйонів гривень. Чоловік взяв участь у реаліті-шоу “Багач-бідняк” на каналі ictv.
Читайте також
Згідно правил проєкту вісім українських мільйонерів стануть учасниками незвичайного і складного експерименту – рівно на дві доби залишаться без грошей, гаджетів, охорони, помічників та дорогого автомобіля і вирушать у незнайоме місце. Завдання бізнесменів «Багач – бідняк» – вижити: знайти роботу, нічліг і не залишитися ні перед ким у боргу.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026